Nadzy faceci

Męska masturbacja jast łatwa w realizacji. Wystarczy własna ręką do pocierania penisa.

LISTA FILMÓW : Chcesz więcej filmów z gejami, znajdziesz je tutaj » Filmy geje
Jeśli powyżej nie widzisz filmu, oznacza to że Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Dwaj faceci, spotkali się i osiedli na kanpie. Podczas rozmowy stwierdzili, że robi się nudno, więc postanowili się rozebrać i pooglądać jakie mają kutasy. Z każdą chwilą zaczęli się podniecać. Nadzy faceci aby umilić sobie czas rozpoczęli wspólną masturbację. Wówczas rozmowa im się bardziej kleiła, a na ich twarzach było widać uśmiech i było pewne, że gdyby któryś z nagich facetów się wypiął, drugi by mu zasadził kutasa do dupy i ostro ją pierdolił. Taka gejowska rozrywka zakończyła się wytryskiem spermy, na kolegę.

Zobacz też pełne gorącego i zmysłowego seksu opowiadania erotyczne na stronie eros.diablo.firehost.pl, które wzbudzą u Ciebie podniecenie i poruszą Twoją erotyczną fantazję.

Masz swoją stronę erotyczną i poszukujesz miejsca na jej promocję ? Nie ma problemu, zgłoś ją do katalogu erotycznym erokat.notohop.proste.pl. Wpisy do katalogu są darmowe, katalog jest moderowany, nie wymaga linków zwrotnych, posiada własny autorski szablon. Zapraszam do zgłaszania swoich stron z materiałami porno i erotycznymi.