Ostre ruchanie w dupę

Podczas seksu analnego, geje używają prezerwatyw i nawiżaczy.

LISTA FILMÓW : Chcesz więcej filmów z gejami, znajdziesz je tutaj » Filmy geje
Jeśli powyżej nie widzisz filmu, oznacza to że Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę JavaScript.

Para gejów będąc w podróży na wymarzone wakacje, nie mogła doczekać się aż znajdą się w pokoju hotelowym, w którym mogli by spokojnie ostro ruchać się w dupę. Dlatego też zatrzymali się po drodze i rozebrali w samochodzie. Później rozpoczęła się cała akacja. Jeden z gejów widząc odsłoniętego rowa, niemal od razu wziął się do roboty i zaczął ostro ruchać dupę swojego gejowskiego partnera. Wkładanie i wyciąganie kutasa z dupy, dawało jemu przyjemność, zaś dupczony gej z miłą chęcią obserwował, jak tamten jemu zasadza kutasa.

Zobacz też pełne gorącego i zmysłowego seksu opowiadania erotyczne na stronie eros.diablo.firehost.pl, które wzbudzą u Ciebie podniecenie i poruszą Twoją erotyczną fantazję.

Masz swoją stronę erotyczną i poszukujesz miejsca na jej promocję ? Nie ma problemu, zgłoś ją do katalogu erotycznym erokat.notohop.proste.pl. Wpisy do katalogu są darmowe, katalog jest moderowany, nie wymaga linków zwrotnych, posiada własny autorski szablon. Zapraszam do zgłaszania swoich stron z materiałami porno i erotycznymi.